Kalbinizde enerjiyi hissedeceğiniz yaşam alanları

Zen Mimarlık

1996 yılında kurulmuş olan şirketimiz halen  “Özen İnşaat” olarak hizmet vermektedir. Özen inşaat 25 yıllık inşaat sektöründeki tecrübesi ile sizlere hep mutlu edecek işlere imza atmıştır. Şimdi tasarım alanında da bünyesini genişleterek; iç mimarlık ve tasarım hizmetini sizlere sunmuştur. 2019 yılında iç mimar Merve Özen tarafından “Zen Mimarlık” kurulmuştur.

Modern ve dinamik tasarımlarla sizlerin yaşam alanlarına dokunmaya hazır olan “ Zen Mimarlık” ile evinizde, ofisinizde farka imza atmış olacaksınız.

Şirketimiz, vizyon ve misyonunu genişleterek başarılı projeleri yürütmeye devam etmektedir.

“Kalbinizde enerjiyi hissedeceğiniz yaşam alanları”

sloganını hedefleyerek, sizleri bunu gerçekleştirmeye davet ediyoruz…

Tasarımlarımızda özgün bakış açısı ile sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini yakalıyoruz; Zen Mimarlık çizgisiyle sentezliyoruz.

Modern, luxury tarzımızı geleneksel ve neo-klasik dokunuşlar ile zenginleştiriyoruz.

Konut, villa, ofis gibi birçok alanda hizmet verirken aynı zamanda sizlerle olan iletişimize  ve sizin duygularınıza çok önem veriyoruz.

Enerjinizi yükselten, kendinizi en rahat hissedeceğiniz mekanlar tasarlamayı hedefliyoruz…

Biz Ne Yapıyoruz

Bizim İçin Ne Dediler?

Mühendisliğin bittiği yerde mimarlık başlar... İstanbul'un en yaratıcı en dinamik mimarı Zen Mimarlık, ilham verici çalışmalarınızla evime huzur getirdiğiniz için size çok teşekkür ederim. İyiki tanışmışız.

Av. Seda Gültekin

Detaylara çok dikkat ettiğimi belirttiğim andan itibaren sanki benimle beraber Merve Hanımda benden daha detaycı davranarak hayalim olan tasarımı en güzel şekilde çalışma ofisime yansıttı. Kendilerine bu titiz ve özenli çalışmalarından teşekkür ediyorum.

Kerim Güntürkün

Filmlere ve kitaplar aşık olan bir insan olarak oturma odamda sadece filmlere ve kitaplarıma odaklanabildiğim tüm şehrin yorgunluğu silen ve beni adeta sadece sanatla başbaşa bıkaran bir tasarımı hayatıma yansıtan Merve Hanıma teşekkür ederim.

Oğuz Serin

Yapılan tasarımı beğenmek bir yana, sizinle yolumuzun kesişmesine çok memnun oldum. Sizin gibi genç, dinamik ve azimli biriyle çalışmak beni de heyecanlandırdı. Çalışmalarınızdan ötürü teşekkür ederim.

Gönül Şafak